امروز : ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
Blue Grey Red
مسیر سایت: صفحه اصلی اخبار رئیس هیات سوارکاری شهرستان میناب معرفی شد

رئیس هیات سوارکاری شهرستان میناب معرفی شد

فرهاد شجاعی به عنوان رییس هیات سوارکاری شهرستان میناب معرفی شد.
به گزارش روابط‌عمومی هیات‌سوارکاری استان هرمزگان،با حضور علی پایدار رئیس هئیت سوارکاری استان ،حسین روحی نایب رئیس این هیات.جواد نظامی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب.سروان پاسدار ذاکریان مسئول تربیت بدنی سپاه شهرستان میناب  از سوی هیات استان  فرهاد شجاعی بعنوان رئیس هئیت سوارکاری شهرستان میناب معرفی شد.

در این مراسم علی پایدار رئیس  هیات سوارکاری استان هرمزگان در همین رابطه نیز اظهار داشت‌:میناب می تواند بعنوان مرکز شرق استان در سوارکاری شناخته شود
وی با اشاره به برگزاری مسابقات متعدد سوارکاری در بخش های مختلف در شهرستان و علاقمندی جوانان مینابی به این رشته گفت:سفارش به ورزش سوارکاری در دین مبین اسلام توسط پیامبر عظیم الشان ما مسلمانان اهمیت این رشته را در بین ما مسلمانان دوچندان کرده است.

وی گفت:ما با کمک هم در نخستین اقدام  راه اندازی و برداشتن معایب پیست سوارکاری را باید در دستور کار خود قرار دهیم و هیات استان در کنار ورزش و جوانان میناب و تربیت بدنی سپاه این شهرستان وهیات میناب در این راه خواهد بود.

وی گفت:با وجود استعداد  و علاقمندی شدید جوانان  به این رشته در میناب و کارنامه قابل قبول هیات سوارکاری در گدشته و نبود رییس یا سرپرستی در راس هیلت علاقمندان به این رشته در شهرستان توانسته اند کارنامه ایی مفید و خود جوش را برای هیات میناب و جامعه سوارکاری این شهرستان به ارمغان بیاورند.
پایدار افزود:همین مطلب باعث شده تا با معرفی آقای فرهاد شجاعی توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان به استان و شناختی که همه ما از آقای شجاعی در این رشته سراغ داریم باعث شد تا ایشان را تایید کنیم و امیدواریم با حمایت همه جانبه ورزشکاران میناب را بعنوان قطب ورزش سوارکاری شرق  استان معرفی کنیم.

رییس هیات سوارکاری استان هرمزگان در ادامه تصریح کرد:با وجود علاقمندان زیاد درجنوب شرق کشور به رشته سوارکاری و حضور چندین باره سوارکاران  استان های بوشهر.کرمان.فارس در میناب قطعا هیات سوارکاری شهرستان میناب کارهای بزرگی را برای ارتقا این ورزش در دستور کار خود قرار خواهد داد.

ذاکریان نسب مسئول تربیت بدنی سپاه شهرستان گفت:همکاری تنگاتنگ تربیت بدنی سپاه میناب و اداره ورزش و جوانان شهرستان باعث پیش رفت ورزش شهرستان شده است.

سروان پاسدار ذاکریان نسب در ادامه تصریح کرد:هیات سوارکاری شهرستان اولین هیاتی است که تربیت بدنی سپاه توانسته با تعاملی سازنده در کنار هم قرار گیرند.

وی با اشاره به استعدادهای بکر در این رشته ورزشی وعلاقمندی بسیار جوانان و مردم میناب به سوارکاری گفت:این علاقه باعث شده تا تربیت بدنی سپاه میناب با در اختیار گذاشتن پیست سوارکاری دهکده ورزشی بسیج سپاه شهرستان در اختیار این هیات و اداره ورزش وجوانان در محله باغ ملک میناب گامی مثبت در راه  ارتقا این ورزش بردارد.

در پایان جواد نظامی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب در آیین معارفه رئیس جدید هیات سوارکاری این شهرستان  تاکید کرد.اداره ورزش و جوانان میناب با همه ی امکانات سخت افزاری و نرم‌افزاری خود در خدمت هیات سوار کاری  و سوارکاران عزیز مینابی قرار خواهد داد.

در حاشیه این حضور علی پایدار رئیس هیات سوارکاری استان هرمزگان.حسین روحی نایب رئیس این هیات به همراه جلسه‌ایی با حضور سوارکاران مینابی در اداره ورزش و جوانان میناب برگزار کردند.

ودر پایان نیز هیات سوارکاری استان  با حضور در دفتر معاون استاندار هرمزگان و فرماندار ویژه این شهرستان با مهندس احمدی در همین رابطه دیدار و گفتگو کردند.

 

کانال ارتباطی ما

  • سامانه پیامک : 30008810077100
  • تلفن : 33733070-076
  • روابط عمومی : 4242-163-0937
  • ایمیل :info[at]feiriho.ir
  • آدرس : بندرعباس- مجموعه 20 هزارنفری خلیج فارس - دفتر هئیت سواری کاری استان هرمزگان

نظرسنجی

نظر شما در مورد طراحی سایت ما؟

آمار سایت

بازدید امروز30
بازدید دیروز45
بازدید این هفته30
بازدید این ماه575
کل بازدید ها49964